Kilka słów o nas

Filozofia naszej firmy od samego początku jej istnienia zakłada nieść radość naszym najmłodszym. Wszystko oczywiście w zgodzie z normami bezpieczeństwa i dobrego gustu.

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1999 roku. Z początkiem skupialiśmy się na produkcji asortymentu ogrodowego, lecz z czasem, gdy coraz więcej ludzi poznało i zaufało nam oraz naszym produktom postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o urządzenia zabawowe. Ciągłe ulepszanie technologii produkcyjnych, badanie i poznawanie rynku oraz potrzeb najmłodszych pociech pozwoliło nam na stałe ulokować się w ścisłej czołówce firm produkujący asortyment zabawowy w Polsce. Oprócz placów zabaw w naszej ofercie znajdziecie też siłownie zewnętrzne, urządzenia street workout, asortyment ogrodowy czy produkty małej architektury.

Mając na uwadze fakt, że głównymi użytkownikami naszych wyrobów są dzieci posiadamy niezbędne atesty oraz certyfikaty zgodności z normą PN-EN 1176. Naszymi głównymi odbiorcami są Szkoły, Przedszkola, Spółdzielnie Mieszkaniowe, Urzędy Gmin jak i osoby prywatne. Świadczymy również usługi w zakresie serwisu, konserwacji oraz przeglądów placów zabaw. Zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

Certyfikaty

Nasze kompetencje i bezpieczeństwo produktów potwierdzają liczne certyfikaty

Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat oferty?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji

Poznaj naszą ofertę

PLACE ZABAW

SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE

MEBLE OGRODOWE